Production process of mobile home KOLODOM

Step by step to your own mobile paradise.

 

Come for a tour of mobile homes and choose a model

Choose from our offer of Kolodom models or fill out the configurator and design a Kolodom to your liking. In the tour section, choose the place and time of the tour that suits you best. We will then contact you to arrange an inspection date.

Príďte na obhliadku kolodomu
Obhliadka pozemku

Obhliadka pozemku

Ak máte záujem o mobilný dom, ale máte pochybnosti, či sa dá prepraviť Kolodom na Váš pozemok. Prídeme Vám skontrolovať Váš pozemok. Táto služba je zadarmo pre klientov, ktorí už boli na obhliadke. Pre ostatných je spoplatnená sumou 150€.

Nový návrh a vizualizácia

V prípade, že ste si nevybrali zo žiadnych modelov, vypracujeme Vám novú dispozíciu na mieru. Tato služba je spoplatnená sumou 350€ pre 1 Kolodom a pre 2 Kolodomy 450€. Po odsúhlasení dispozície a materiálov Vám naceníme Kolodom.

Nový návrh a vizualizácia

Podpis zmluvy

Po odsúhlasení cenovej ponuky, pripravíme zmluvu, ktorá zahŕňa presnú špecifikáciu vášho Kolodomu. Následne podpíšeme s Vami zmluvu. Pri podpise zmluvy zaplatíte prvú časť splátky Kolodomu a to 30% z ceny Kolodomu.

Výroba Kolodomu

Po úhrade zálohy Vás zaradíme do výroby. Termín výroby je individuálny, minimálne 6 mesiacov. V prípade že chcete mať dom ihned, pozrite si naše domy skladom.

Výroba kolodomu
Kontrola pred prepravou kolodomu

Kontrola pred prepravou Kolodomu

Po dokončení výroby nasleduje kontrola celého Kolodomu. Skontrolujeme rozvody inžinierskych sietí, povrchové úpravy a pripravíme Kolodom na prepravu.

Preprava a osadenie Kolodomu

Kolodom vám ráno privezieme na vami pripravený pozemok a osadíme ho na konkrétne miesto. Mobilný dom napojíme na inžinierske siete  a urobíme všetko preto, aby ste v ňom čo najskôr bývali.

Bývanie v novom kolodome

Bývanie v novom Kolodome

Vaša vysnívaná rozprávka v mobilnom dome práve začína.